Yeni Kripto Trendi – Yescoin!

Yescoin, çeşitli mesajlaşma platformlarında dalga yaratan ve telegram üzerinden oynanabilen yeni bir kripto para oyunudur. Son zamanlarda, gelecekte kripto projesi başlatma sözü veren çok sayıda telegram oyunu ve uygulaması başlatılmış durumda. Ancak Yescoin, benzersiz kaydırma (swipe) mekaniği ile sisteme yenilik getirmiş gibi görünüyor.

Telegram üzerinden oynanan diğer birçok kripto oyununda yapılan geleneksel dokunma veya sürekli tıklama yerine, kaydırma yoluyla toplanan yescoin’in, TGE süreci (Token Generation Event) tamamlandığında büyük olasılıkla bir alt coin haline geleceği belirtilmektedir. Bu yazıda, yescoin’in nasıl çalıştığını ve nasıl başlayacağınızı derinlemesine inceleyeceğiz ve yescoin’in yasal mı yoksa aldatmaca mı olduğunu anlamaya çalışacağız. Oyuna davet edildiyseniz veya katılmayı planlıyorsanız, ancak yasal olup olmadığını onaylamak veya bazı şüpheleri gidermek istiyorsanız, daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

telegram-yescoin-bot-featured-image

Nedir Bu Yescoin?

Yescoin, ilerleyen günlerde kripto para borsalarında listelenme potansiyeli olan ve oyuncuların borsalarda listelendiğinde alım-satım yapabileceği kripto para ($YES) kazanmalarını sağlayan bir telegram oyunudur. Kısmen daha önce başlatılmış olan “Notcoin”, “Dotcoin”, “Tapswap” gibi projelere benzetilmektedir ancak şimdilik sadece bir telegram oyunu olduğu unutulmamalıdır.

Gerçek Yescoin Hangisi?

which-one-is-the-real-yescoin-image-1

Yescoin faaliyetlerine başladıktan birkaç hafta sonra, aynı adla başka bir telegram oyunu başlatıldı. Böylece oyuncular arasında ciddi bir kafa karışıklığı başladı. İki ayrı Yescoin oyunuyla karşı karşıya olduğunuzu ve her ikisinin de orijinal olanın kendisi olduğunu iddia ettiğini düşünün. Hangisine inanacaksınız?

which-one-is-the-real-yescoin-image-2

Biraz inceledikten sonra bunlardan hangisinin sahte olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Yukarıdaki görselde iki Yescoin’in hesabını da görebilirsiniz. Sahte olanı kolayca fark edeceksiniz. İlk sıradaki Yescoin sahte olandır ve neden sahte olduğunun en önemli belirtisi, kullandığı simgenin “Notcoin” simgesi olmasıdır. Başka bir projeden ilham almakta sorun olmayabilir fakat simgesine kadar her şeyi kopyalamak pek akıl kârı bir iş değil.

Eğer Yescoin biriktirmekle ilgileniyorsanız, zaman ve çaba israfını önlemek için doğru oyunda olduğunuzdan emin olun. Yukarıdaki noktalara dikkat edin ve isterseniz telegramdaki doğru yescoin oyun botuna erişmek için referans bağlantıma ( https://t.me/theYescoin_bot/Yescoin?startapp=pexBSk ) tıklayın.

Yescoin Yasal mı Yoksa Dolandırıcılık mı?

Yescoin geliştirme aşamasında olan bir projedir. Şu aşamada yasal veya dolandırıcı olduğunu doğrudan belirlemenin bir yolu yoktur. Kripto para dünyasında bazı projeler harikalar yaratırken bazıları hedeflediği başarıları elde edemez. Yescoin, TON blok zincirinde olmayı amaçlamaktadır; bu da oynamaya başlamak isteyen herkes için bir artı veya daha iyi bir ifadeyle güvenilirlik işaretidir. Ayrıca para harcamayı gerektirmeden para kazandıracağını iddia eden bu oyuna vaktinizi harcamak, başka bir deyişle zamanınız ile yatırım yapmak, ileride gerçekleşebilecek kazanç potansiyeline göre karar vermeniz gereken bir durumdur. Eğer yescoin bir borsada listelenmez ve alınıp satılabilen bir token haline gelmez ise, bir miktar zaman kaybı yaşamış olursunuz.

Telegramda Yescoin Biriktirmeye Nasıl Başlanır?

telegram-yescoin-bot-featured-image
  • Kayıt Olun: Yescoin hesabınızı kurmak için karşınıza çıkan talimatları yerine getirin.
  • Uygulamayı Açın: Telefonunuzda Yescoin uygulamasını başlatın.
telegram-yescoin-bot-screen-shot
  • Cüzdan Bağlantısı: Biriktireceğiniz $YES jetonlarını ileride aktarabileceğiniz kripto cüzdanını oluşturmak için talimatları takip edin.
how-to-play-yescoin-image
  • Kazanmak için Yescoinleri Toplayın: Ekranda oluşan yescoin jetonları üzerinde kaydırma yaparak hepsini toplayın.
swipe-to-get-yescoin-image
  • Günlük Ödülleri Toplayın: Günlük giriş ödülünü alın.
  • Ekstra Görevler: Daha fazla $YES jetonu kazanmak için uygulama içindeki çeşitli basit görevleri tamamlayın.
how-to-earn-extra-yescoin-rewards-image
  • Arkadaş Daveti: Yescoin referans bağlantınızı paylaşarak arkadaşlarınızı davet edin.

Hepsi bu kadar! Geriye mümkün olduğunca fazla Yescoin biriktirip Binance veya benzeri kripto para borsalarında listelenmesini beklemek kalıyor.

Risk Açıklaması ve Sorumluluk Reddi Beyanı
tamweblik.com'da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve her türlü işleminizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek her türlü kaybın sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. tamweblik.com herhangi bir kripto para birimi veya dijital varlığın satın alınmasını, elde tutulmasını veya satılmasını önermez. tamweblik.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle tamweblik.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular tamweblik.com'da adı geçen şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce kendi araştırmalarını mutlaka yapmalıdırlar. Ayrıca tamweblik.com'da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.Bu nedenle tamweblik.com'dan yönlenyönlendirilen reklam bağlantıları sitede tamweblik.com onayından tamamen bağımsız olarak yer almaktadır. Reklam bağlantıları ile yönlendirilen ziyaretler ve/veya açılır pencereler tamamen kullanıcı sorumluluğundadır. tamweblik.com'da yer alan reklamlar ve yönlendiren reklam bağlantıları hiçbir surette tamweblik.com'u sorumlu kılmaz.

Paylaşmak güzeldir...

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir